+38 (068) 80-80-888 booking@vintagehotel.od.ua

Готель на Успенскій

 Дзвонить:

+38 (068) 80-80-888
+38 (048) 73-78-300
+38 (048) 73-78-337

Vintage Hotel – це затишний міні-готель в спокійному центрі Одеси. Сама будівля готелю – справжній архітектурний пам'ятник.

Вся атмосфера готелю передає дух Одеси початку минулого столетія1910 - 1920-хх років:самобутній, яскравий, наповнений театральними прем'єрами, натовпами торговців і миловидних дам у сукнях із мережива та заморських тканин, і дружньою, як і завжди, атмосферою.

Vintage Hotel - справжня міська легенда, в яку ми надихнули нове життя і сучасні архітектурні рішення. Vintage Hotel - не просто одна з будівель минулих епох в центрі Одеси, його локація не випадкова! Це був відомий адміністративно складський комплекс торгового дому «Трестер В. Ф. і Ко», один з найкращих в Одесі прикладів так званої «золотої середини» між функціональністю і естетичністю, і він вже більше століття прикрашає один із кварталів вулиці Успенської.

Готель володіє всіма зручностями та інфраструктурою: 18 номерів, які виконані в стилі «вінтаж». ресторан The Дом, лобі-бар, пральня, внутрішній двір для літніх вечірніх посиденьок і відпочинку, близьке розташування до центру Одеси та історичних пам'ятників - від Потьомкінських сходів до тісних строкатих двориків з гарячим колоритом Одеси-мами.


Vintage Hotel радий запропонувати вам комфортабельний зал для проведення конференцій, тренінгів, семінарів, презентацій, ділових зустрічей, бізнес-сніданків на вищому рівні.

Місткість залу:
Круглий стіл - 15-18 осіб.
Клас - 20-25 осіб.
Театр - до 30 чоловік.

Мінімальний час оренди залу від 2 годин і більше. Професійне обладнання для заходів і вбудована техніка. Планування і підготовка, вирішення організаційних питань. Відеоконференції, вебінари. Внутрішня і зовнішня інфраструктура для бізнесу, ділових зустрічей. Можлива оренда додаткового обладнання: ксерокс, принтер, сканер, ноутбук.


Привабливість Vintage Hotel перевірена часом і нашими клієнтами, з відгуками яких ви можете ознайомитися на всесвітньо відомих сервісах.

booking dot com tripadvisor